+90 538 685 51 21

Adana Arena Oto Kiralama - Hoşgeldiniz

Adana Vip Araç Kiralama | Havalimanı Vip Minibüs Kiralama

Adana Havalimanı Vip ulaşım hizmetleri ile ön plana çıkan Arena Oto Kiralama, firmamızda özellikle Vip hizmetlerinde kullandığımız Vip Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle ve Vip Mercedes Sprinter tipi donanımlı araçlarımız ile Adana Vip Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır. Adana Havalimanı’na inişinizde sizleri isminiz yazılı tabela ile karşılayarak, istediğiniz adrese güvenli ve konforlu bir yolculuk sunarak, business kalitesinde bir seyahat sağlayan Arena Oto Kiralama’nın, sizlere sunmuş olduğu özel şoförlü Vip araç kiralama hizmetlerimizi daha yakından tanıyın!

Adana Vip Araç Kiralama

Arena Oto Kiralama,nın siz değerli konuklarına sunmuş olduğu Adana Havalimanı’nda vip araç kiralama talepleriniz için tam donanımlı Vip araçlarımız ile 7/24 hizmet vermektedir. Adana havaalanı vip araç kiralama filomuzda yer alan Volkswagen karavelle ve Mercedes vito, özel tasarlanmış minibüsleri ile yolculuk süresince beklediğiniz konfor ve güveni bulabilirsiniz, ulaşımınızı keyifli bir deneyime dönüştürmek için bizleri 7 gün 24 saat arayarak hizmet alabilirsiniz.

Adana’da Vip Araç Kiralama Seçenekleri

Arena Oto Kiralama’nın sunmuş olduğu Adana’da Vip araç kiralama seçeneklerinden, Adana Havalimanı’nda  24/7 yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Uçağınız Adana şakirpaşa havaalanı’na hangi saatte iniyor olursa olsun, bizleri çağrı merkezimizden arayarak, istediğiniz Vip aracımıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şık giyimli hizmet veren özel şoförlerimiz sizleri havalimanı çıkışınızda karşılayarak varsa eşyalarınıza yardımcı olarak aracınıza yönlendireceklerdir. 1 kişiden 9 kişiye kadar olan farklı dizayn edilmiş, 1 + 6 kişilik Vip Mercedes Vito, 1 + 9 kişilik Vip Mercedes sprinter araçlarımızın farklı yolcu taşıma kapasitelerine sahip vip araçlarla Adana havalimanı’ndan gideceğiniz bir adrese ya da istediğiniz adresten Adana havalimanı’na ulaşımınız için 7/24 hizmet alabilirsiniz.